مشق احسان
خبرهای عمومی

کمک مالی به مشق احسان
عمل به وعده:

به مشتریان خود تبریک می گیم که ما را در کمک به کودکان نیازمند که در شروع مدرسه به کمک های مالی احتیاج داشتند یاری رساندند. 

همانطوری که وعده داده بودیم ۱۰ درصد از فروش ماه اخیر را برای کمک مالی به کودکان محصل نیازمند سرزمینمان ایران واریز نمودیم . 

امید است که شما نیز هرچقدر در توان دارید در این امر خیر شرکت کنید . 

اگر تمایل دارید همین الان سایت مشق احسان را به آدرس https://mashghehsan.ir باز کنید و هر چقدر که در توانتان هست واریز نمایید (حتی ۱۰۰۰ تومان)

امیدوارم با همدلی مردمی روزی را مشاهده کنیم که کودکی در ایران عزیز نیازمند نباشد.

در انتها لازم می دانم که اندکی در مورد پویش مشق احسان بنویسم :

پویش ملی مشق احسان به منظور تامین بسته های کیف و نوشت افزار دانش آموزان مناطق کم برخوردار آغاز به کار کرده است. تا کنون بنیاد اجتماعی برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام با پیوستن به پویش گفته به میزان کمک های جمع شده به پویش کمک خواهد کرد. فعالیت این پویش در سه گام تعریف شده است

گام اول

دعوت به مشارکت کلیه افراد و نهادها و جمع آوری کمک مالی مردمی

گام دوم

تامین لوازم التحریر ایرانی از تولیدکنندگان نوشت افزار ایرانی

گام سوم

توزیع بسته های کیف و نوشت افزار توسط گروه های 

  • پویش در نظر دارد کلیه اقلام مورد نیاز خود را از تولیدکنندگان ایرانی نوشت افزار تامین کند و تا کنون با بسیاری از آن ها وارد مذاکره شده است.
  • توزیع بسته‌ها توسط گروه‌های جهادی انجام خواهد شد. تعداد قابل توجهی از گروه‌های جهادی تا کنون با پویش همراه شده‌اند. پویش از همه گروه‌های جهادی دعوت می‌کند جهت همکاری در توزیع با ما تماس بگیرید. خبر مهم اینکه خیریه‌ها و گروه‌های جهادی با پیوستن به این کمپین میتوانند دو برابر مببلغ پرداختی، کیف و لوازم التحریر گرفته و به دانش آموزان تحت پوشش اهدا کنند.
  • شما مردم عزیز می توانید کمک های خود را از طریق شماره گیری #۴۰۳۰* و یا از طریق شماره حساب بانک پارسیان ۶۰۱-۰۰۷۷۷۷۷۷-۳۰۱ و شماره شبا IR800540100230100777777601 به فرزندان خود در مناطق محروم اهدا کنید.

 

۰ ۰ رای
امتیازدهی به مطلب
حامد استادی
17 سال فعالیت در زمینه رایانه ،برنامه نویس PHP ،طراحی سایت با کمال افتخار با ایران 24 همکاری می نمایم . امیدوارم از نوشته های بنده راضی باشید و از نظرات خود ما را بهره مند سازید.
0 0 رای
امتیازدهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی (Inline Feedbacks)
مشاهده همه نظرات