همکاری در فروش (بازاریابی درصدی)

همکاری در فروش

سیستم همکاری فروش (بازاریابی)  ایران ۲۴ امکانی ارائه می کند که تمامی فعالان در وب و فضای مجازی  بتوانند از طریق سایت ،وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی  خود به کسب درآمد مادام العمر دست یابند.

شما می توانید با ورود به ناحیه کاربری در سایت ایران ۲۴ و قسمت بازاریابی لینک تبلیغاتی خود را دریافت و سپس آن را در مجموعه سایت های خود و یا وبلاگ های خود قرار داده و یا در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ نموده ویا از طریق ایمیل به تبلیغات بپردازید.

نمایندگی هاست لینوکس

هر کاربری که از طریق لینک شما در سایت ایران ۲۴ عضو شود تا زمانی که خرید می کند و یا سرویسی را تمدید می کند ۲۰ درصد از هر سفارش آن به شما تعلق می گیرد و می توانید آن را نقداً دریافت و یا در سفارش های بعدی از آن استفاده نمایید.

به این صورت شما می توانید به یک درآمد ثابت و قابل افزایش دست یابید زیرا درصد بسیار بالایی از کاربران سال های بعد سرویس های خود را تمدید و بسیاری اقدام به خرید سرویس های جدید می نمایند و شما همواره درصد سود خود را بابت معرفی این مشتری که از طریق شما به سایتایران ۲۴ آمده است دریافت می کنید. این فرآیند به معنای درآمد مادام العمر واقعی می باشد.

لازم به ذکر است درصد بازاریابی شما با گسترش دامنه مشتریان معرفی شده از طریق شما افزایش می یابد. (۲۰ الی ۳۰ درصد)

جهت دریافت کد اختصاصی تبلیغات خود و مشاهده بخش های اضافه شده پس از ورود به پرتال کاربران به بخش بازاریابی مراجعه نمایید.

نکات قابل توجه :

 • توجه نمائید در هنگام معرفی سایت حتما از لینک اختصاصی فعال شده در قسمت بازاریابی استفاده نمائید تا سیستم به درستی عمل نماید.( مسئولیت عدم استفاده از لینک اختصاصی برعهده کاربر می باشد)
 • مشتریان ثبت نام شده توسط لینک معرفی شما در سایت دارای کد اختصاصی شما می باشند و در هر زمان که از سایت خریداری نمایند یا سرویسی را تمدید نمایند به صورت خودکار سود بازاریابی در حساب شما منظور می گردد. این روش دائمی می باشد و محدودیت زمانی ندارد.
 • برای اطمینان از سفارشات واقعی مدت زمان انتظار برای پرداخت حق بازاریابی شما ۷ روز ( مدت گارانتی عودت وجه در سفارشات مشتریان) می باشد و در صورت عدم انصراف مشتری از سفارش و خرید خود میلغ قابل استفاده می باشد.
 • درصورت انصراف مشتری معرفی شده از سفارش و خرید خود سیستم به صورت خودکار مبلغ بازاریابی لحاظ شده را کسر می نماید.
 • سود حاصل از بازاریابی تا زمان رسیدن به مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان غیر قابل برداشت و استفاده می باشد. و پس از آن امکان استفاده از این سود می باشد.
 • شما می توانید با ارسال درخواست به واحد حسابداری نسبت به واریز وجه به حساب خود اقدام نمائید یا در سفارشات بعدی از این اعتبار استفاده نمائید.
 • به صورت پیش فرض سود شما از هر سفارش مشتری معرفی شده ۲۰ درصد می باشد (بویژه در سرویس های میزبانی و نمایندگی های میزبانی )  ولی در برخی از محصولات و سرویس ها به لحاظ حاشیه سود پائین سایت درصد سود محاسبه شده کمتر می باشد.( مانند ثبت دامنه ها و لایسنس ها)
 • در هر زمان می توانید با مراجعه به قسمت بازاریابی از تعداد مراجعات از لینک اختصاصی به سایت و یا سودهای محاسبه شده به صورت بروز و لحظه ای اطلاع پیدا کنید. لازم بذکر است گزارش فعالیت بازاریابی به صورت ماهیانه از طریق سیستم به ایمیل کاربری شما ارسال می گردد.
 • در هنگام فعال نمودن حساب بازاریابی در ناحیه کاربری به عنوان هدیه مبلغ ۳۰۰۰ تومان به حساب شما لحاظ می گردد.

روش بازاریابی :

 1.  ثبت نام در  ناحیه کاربری سایت ایران ۲۴
 2. فعال نمودن حساب بازاریابی از قسمت بازاریابی ناحیه کاربری
 3. معرفی سایت از هر طریق و روش ممکن به نظر خود شما در سایت ها و شبکه های اجتماعی ( در قسمت بازاریابی ناحیه کاربری لینک اختصاصی شما و تعدادی بنر تبلیغاتی قابل استفاده می باشد)