آمورش های دامنه آموزش

نحوه تایید ایمیل دامنه های بین المللی

نحوه تایید ایمیل دامنه های بین المللی

 پس از ثبت دامنه های بین المللی، توسط رجیسترار یک پیغام تاییدیه انگلیسی از ثبت کننده بین المللی  به ایمیل شخص ثبت کننده ارسال می شود که باید با کلیک بر روی لینک فعالسازی احراز هویت مشخصات وارد شده را انجام داد در غیر این صورت دامنه فعال نخواهد شد و تا آن زمان، پیغام pending validation در صفحه دامنه نمایش داده می شود.

نکات مهم:
۱- در صورتی که برای تایید مشخصات بر روی لینک فعال سازی در زمان مقرر کلیک نشود و approve انجام نشود، باید از طریق ارسال تیکت این مورد را به واحد پشتیبانی اعلام کنید تا مجدد درخواست ارسال ایمیل فعال سازی از طرف ما به رجیسترار ارسال گردد.

۲- DNS های ست شده بر روی دامنه تا قبل از تایید لینک فعال سازی به دامنه متصل نخواهند شد و بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت بعد تایید لینک فعال سازی(در صورت صحت انجام مراحل) دامنه به DNS ها متصل می شود و باید کش و کوکی مرورگر بعد از بازه اعلامی خالی شود.

۳- دقت کنید ایمیل فعال سازی ممکن است در فولدر Spam و یا Junk نیز دریافت شود و بین ۶  الی ۱۲ ساعت باید منتظر دریافت ایمیل از این رجیسترار باشید. (زیرا در برخی موارد به دلیل حجیم بودن تعداد ایمیل های ارسالی و صف ایمیل ها ممکن است ارسال با تاخیر انجام شود)

۰ ۰ رای
امتیازدهی به مطلب
حامد استادی
17 سال فعالیت در زمینه رایانه ،برنامه نویس PHP ،طراحی سایت با کمال افتخار با ایران 24 همکاری می نمایم . امیدوارم از نوشته های بنده راضی باشید و از نظرات خود ما را بهره مند سازید.
0 0 رای
امتیازدهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی (Inline Feedbacks)
مشاهده همه نظرات