خبرهای عمومی

فالوور فیک

شبکه های اجتماعی ، بحث داغ زندگی مان.به جرات میتوان گفت که شبکه های اجتماعی همچون طاعون در همه خانه ها اپیدمی شده اند و همه را به خود وابسته کرده اند به گونه ای که وقتی سوار اتوبوس میشودی یا در تاکسی، تو خیابان که راه میروی ، میتوانی شاهد همه گیر شدن این رسانه باشی، در واقع به نوعی اسیر این ابزار ارتباطی شده ایم.

هرکس وقتی میخواد دیده شود ، محصولی برای فروش دارد ، حرفی برای گفتن ، ارتباط با دیگران و به خیلی دلایل دیگر راهی جز داشتن یک پیج در شبکه های اجتماعی ندارد.اینستاگرام یکی از این شبکه ها است.با ایجاد یک حساب کاربری، یک پیج  به دست می آوری که حالا راهی است برای رسیدن به اهدافت برای وارد شدن به این فضای مجازی .

خوب یا بد اینستگرام همچون دارویی عمل میکند ، موقتا درد را التهاب می بخشد ولی از ریشه و اساسی درمان نمیکند.به عنوان مثال میتوان داشتن فالوور های فیک  را نام برد . که در ادامه به چرا ایجاد شدن آن میپردازیم .

فالوور (follower) به چه کسی گفته می شود؟

فالوور ها کسانی هستند که شما را در اینستاگرام دنبال میکنند.در واقع دنبال شدن پیج یک کاربر توسط کاربر دیگری حال به هر عنوان را فالوور می گویند. فالوور در لغت به معنای دنبال کننده است .این دنبال کننده ها با بازدید از هر پیچ شامل عکس ، یک متن تاثیر گذار ، ویدئو و یا یک محصول برای فروش در واقع برای آن پیچ اعتبار می افزایند و باعث محبوبیت آن می شوند.

اما داستان از اینجا شروع می شود که گاهی اوقات اوضاع به خوبی پیش نمی روند و عده ای برای اینکه فالوور داشته باشند، مجبور به خرید فالوور ها از سایت ها و بعضی راه ها میشوند . اینجاست که فالوور فیک به وجود می آیند.

به سیستم هایی که توانایی افزایش دنبال کننده جهانی و ایرانی به کاربران هست و در کمترین زمان با سرعت زیاد فالوور به پیج کاربر خریدار اضافه می کند را  فالوور فیک می گویند.یکی از راه های تشخیص فالوور های فیک این است که پیج های شامل این دنبال کننده ها فاقد عکس پروفایل یا متن های مرتبط به هم هستند و فقط یک بیو دارند.اما همین محتواهای غیر مرتبط با یک دیگر دارای بیشترین لایک ها هستند.بنابراین به این نتیجه میرسیم که این پیج اقدام به خرید فالوورهای فیک کرده است.

 

۰ ۰ رای
امتیازدهی به مطلب
نگارین آرین فر
نگارین آرین فر ارشد نرم افزار و ارشد مدیریت ,علاقه مند به برنامه نویسی و تکنولوژی و کارآفرینی و استارت آپ ،فعال در زمینه طراحی سایت و مفتخر همکاری با ایران 24 . "ثروتمند کسی است که برای خود و نسل آینده اش درآمدزایی کند و فقیر کسی است که فقط برای آینده خودش درآمدزایی کند."
0 0 رای
امتیازدهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی (Inline Feedbacks)
مشاهده همه نظرات