سامانه پیامک
تعاریف

امکانات سامانه پیامک ایران ۲۴- بخش اول

شما برای ارسال پیامک انبوه نیاز به سامانه پیامکی دارید که بتوانید با استفاده از آن اس ام اس های خود را ارسال کنید. این سامانه می تواند دارای امکانات ویژه ای باشد .

در این بخش می خواهیم به معرفی قابلیت های سامانه پیامک ir24 برای شما بپردازیم . این قابلیت ها در تمامی پکیج های سامانه پیامکی ما موجود می باشد (حتی در پنل رایگان) و تنها تفاوت پکیج ها در قیمت ارسال هر پیامک می باشد. 

اولین قابلیت که در تمامی سامانه ها باید باشد و شما می خواهید ارسال پیامک هست . حتما می گید که پس می خواستید این قابلیت را هم نداشته باشه . خب صبر کنید خدمتتون عرض می کنم . 

ارسال 

این قسمت خودش شامل چندین قسمت می شود که در زیر توضیح می دهم:

۱- ارسال پیامک 

در این قسمت شما می توانید به ارسال پیامک بپردازید که دارای امکاناتی از قبیل ارسال به شماره دلخواه ، ارسال از دفترچه تلفن، ارسال منطقه ای کشوری، ارسال مشاغل، ارسال مشاغل به تفکیک استان، ارسال کد پستی،ارسال کدپستی جدید، ارسال محله ای،ارسال از فایل متنی و اکسل می باشد . 

۲- ارسال از دکل bts

برخی از قابلیت های استفاده از این ارسال :

۱- این نوع ارسال از روی دکل های ایرانسل و برای شماره های ایرانسل می باشد.
۲-در این نوع پیام حداقل ارسال ۱۰۰۰۰ گیرنده است.
۳-پیام ها ممکن است با تاخیر ۱ الی ۲ روزه (کاری) توسط اپراتور انجام شود.
۴-این نوع ارسال با پیش شماره ۹۰۰۰ ایرانسل انجام می شود.
۵-خطوط ایرانسل بیشتر در رده سنی ۱۸ الی ۲۵ می باشد؛ 
۶-شماره های هر دکل به صورت میانگین طی دو هفته آپدیت و به روزرسانی می گردند.

۳- ارسال از منطقه ای

در این ارسال شما می توانید منظقه دلخواه مورد نظر خود را انتخاب کنید و پیامک های خود را به شماره هایی که در آن منطقه هستند ارسال کنید . 

۴- ارسال رده سنی و جنسیت 

در این ارسال با انتخاب جنسیت و رده سنی ، پیامک خود را به رده خاص سنی و جنسیت خاصی ارسال می کنید. این قسمت بیشتر مناسب مشاغلی می باشد که با افراد خاصی سر و کار دارند و می خواهند به قشر خاصی ارسال شود 

برای این جلسه کافیه فکر کنم . ادامه مطلب را در جلسه بعدی در خدمتتون هستم . 

در ضمن شما می توانید سامانه پیامکی کاملا را رایگان را از http://sms.ir24.ir دریافت کنید و از آن برای تبلیغات و مشاغل خود بهره مند شوید.

با ارائه نظرات خود در ادامه این مطالب ما را خوشحال کنید.

۰ ۰ رای
امتیازدهی به مطلب
حامد استادی
17 سال فعالیت در زمینه رایانه ،برنامه نویس PHP ،طراحی سایت با کمال افتخار با ایران 24 همکاری می نمایم . امیدوارم از نوشته های بنده راضی باشید و از نظرات خود ما را بهره مند سازید.
0 0 رای
امتیازدهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی (Inline Feedbacks)
مشاهده همه نظرات